لزوم استفاده از دستگاه های ضبط مکالمات

امروزه بسیاری از شرکت ها به سمت استفاده از انواع سیستم های ضبط مکالمات روی آورده اند و به لزوم استفاده از آن ها پی برده اند. دلایل مختلفی برای این مسئله وجود دارد که در زیر در حد توان به تعدادی از آن ها اشاره می کنم:

1- مشتری مداری: مدیران شرکت ها تمایل دارند که مکالمات کارمندان خود را ضبط کنند. دلیل اصلی این کار، مشاهده نحوه پاسخگویی به تلفن توسط کارمندان است. مدیران با استفاده از این سیستم می توانند سطح کیفی پاسخگویی تلفنی شرکت خود را ارتقاء داده و در راستای رضایت مشتری گام برداشته و افزایش سود را در پی داشته باشند. بنده خودم با افراد زیادی صحبت کرده ام که تجربه ای اینچنین داشته اند. آن ها عنوان می کردند که وقتی از سیستم ضبط مکالمه استفاده کردند، تازه متوجه ضعف های شرکت خود شده اند و بسیار برایشان سودمند بوده است.

2- کنترل کارمندان: در بسیاری از شرکت ها مدیران برای افزایش بازده کارمندان، تمایل دارند که آن ها را توسط دوربین مدار بسته کنترل کنند. راه دیگر، شنود مکالمات تلفنی کارمندان است که شاید شما نیز تمایل به این کار داشته باشید.

3- جلوگیری از اختلافات: در مواردی ممکن است میان شما و یکی از دوستان یا همکارانتان مکالمه ای رد و بدل شود؛ ولی به دلیل گذشت زمان، سوء تفاهم هایی میان شما رخ دهد. به دلیل اینکه توافقات خود را شما یا دوستتان فراموش کرده است. در اینجاست که یک سیستم ضبط مکالمه می تواند شما را کمک رسانده و در رفع اختلافات شما راهگشا باشد.

4- استناد در آینده: ممکن است میان شما و مشتریانتان مکالمه ای صورت گرفته باشد، شما محصولی را برای وی آماده کرده باشید و سپس مشتری ادعای درخواست دیگری نماید. در اینگونه موارد ساده است که شرکت ها با چالش های بزرگی روبرو می شوند. یک دستگاه ضبط مکالمه می تواند به مشتری نشان دهد که چه توافقاتی میان شما و وی صورت گرفته و به سرعت مشکلات رفع شود.

5- کنترل افراد خانواده: شاید شما هم جزو افرادی باشید که مایل هستید مکالمات فرزندان خود را کنترل کنید. در این صورت نیاز به یک سیستم ضبط مکالمه احساس می شود.

6- یادگاری: ممکن است بسیاری از مکالمات شما در آینده بسیار خاطره انگیز و دلپذیر باشد، اگر آن ها را ضبط کرده باشید. می توانید در آینده با دوستان خود به آن ها گوش داده و یادآور لحظات شیرین خود باشید.

7- شبکه های رادیویی و تلویزیونی: در شبکه های رادیویی و تلویزیونی، ضبط مکالمات بسیار کاربردی است. برای بخش ارتباط با بینندگان، جهت استفاده از پیشنهادات و انتقادات و انتقال به مسئولین ذیربط و یا پخش در تلویزیون و رادیو.

8- خبرنگاران: خبرنگاران می توانند با استفاده از سیستم ضبط مکالمات، بطور آسوده با مخاطب گفتگوی تلفنی انجام داده و در فرصتی مناسب مکالمه را مکتوب کرده و یا صوت آن را جهت پخش در بخش های خبری استفاده نمایند.

دستگاه ضبط مکالمات تلفنی هامان

/ 1 نظر / 41 بازدید
bahador

khaste nabashin mamnon az in hame etela at khob mikhastam bedonam narm afzar barai zabt seday tel manzel ba modem che saiti ferr dare mamnoooon[لبخند]